لیست قیمت پاژن شیمی

لیست قیمت پاژن شیمی به روز شده در تاریخ 1400/07/08 در بازرگانی مهدلو

شرکت پاژن شیمی از سال 1374 پا به عرصه تولی محصولات ساختمانی نهاد و هم اکنون جز نامداران تولید کننده انواع چسب کاشی و بتن است.

از جمله محصولات این شرکت میتوان به چسب کاشی و سرامیک و افزودنی های بتن از جمله روان کننده ها، فوق روان کننده ها، ژل میکروسلیس، میکروسیلیکا، چسب بتن، انواع آب بند سازها، گروتها، ماستیکها، پوشش‌های امولوسیون، نگهدارنده ها، انواع مواد مصرفی نازک کاری اشاره کرد.

یکی از محصولات این شرکت چسب کاشی پودری است که از قدرت چسبندگی بالای برخوردار است و میتوانید برای چسباندن سرامیک بر روی سیمان، بتن و یا حتی گچ از این ماده استفاده کنید.

مشاهده لیست قیمت تمامی رنگ‌ها: قیمت رنگ

جهت سفارش محصولات چسب کاشی پاژن شیمی با شماره روبرو تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۸۱۰۷۷۱ – ۰۲۶۳۴۸۱۰۷۷۲

لیست قیمت پاژن شیمی

جهت سفارش محصولات چسب کاشی پاژن شیمی با شماره روبرو تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۸۱۰۷۷۱ – ۰۲۶۳۴۸۱۰۷۷۲

چسب کاشی استخر

چسب کاشی مناسب استخر پاژن شیمی محصولی عالی برای استفاده است چرا که از ترکیب سیمان در تولید این محصول استفاده شده و شما میتوانید برای انواع سطح دیواری و کف زمین از این محصول استفاده کنید. قالبا این محصول برای فضاهای استخر و سرویس حمام و دستشویی مورد استفاده قرار میگیرد.از ویژگی‌های این محصول میتوان به نفوذ ناپذیر بودن در برابر آب، مقاومت بالا در برابر نم و چسبندگی زیاد اشاره کرد.

پیشنهاد ما: رنگ سوله مهدرنگ

بازرگانی مهدلو یکی از تولید کنندگان و پخش کنندگان رنگ و چسب در استان البرز است که با بیش از 20 سال سابقه نمایندگی شرکت پاژن شیمی را دارد و شما میتوانید با بهترین قیمت این محصولات را از شرکت ما تهیه کنید. لیست قیمت پاژن شیمی در این صفحه به روز خواهد شد.

همچنین شرکت پخش رنگ مهدلو در انواع برندهای رنگ نمایندگی رسمی دارد و شما میتوانید با بهترین قیمت ممکن خرید خود را انجام دهید و اجناس خود را توسط باربری دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پخش رنگ مهدلو
ارسال