قیمت رنگ

مهدرنگ پردیس
تخفیف ویژه رنگ
لیست قیمت رزین گل

لیست قیمت رزین گل به روز شده در تاریخ 1402/02/19 در پخش رنگ و چسب| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ سحر

لیست قیمت رنگ سحر به روز شده در تاریخ 1402/02/19. شما میتونید در هر زمان| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ فراز پیشه

لیست قیمت جدید رنگ فراز پیشه به روز شده در تاریخ 1402/02/14 شرکت پخش رنگ| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ پارس بهار

لیست قیمت رنگ پارس بهار به روز شده در تاریخ 1402/02/12بر اساس آخرین لیست دریافت| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت هادی رنگ

لیست قیمت هادی رنگ به روز شده در تاریخ 1401/03/27 شرکت پخش رنگ مهدلو در| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ پارس اشن

آخرین لیست قیمت رنگ پارس اشن به روز شده در تاریخ 1402/02/03در شرکت پخش رنگ| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ متین

لیست قیمت رنگ متین را میتوانید از سایت از سایت پخش رنگ مهدلو دانلود کنید.

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگسازی ایران (نیپون)

لیست قیمت رنگسازی ایران (نیپون) به روز شده در تاریخ 1402/01/29. شما عزیزان میتوانید هر| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ کاپارول

لیست قیمت رنگ کاپارول به روز شده در تاریخ 1401/04/05 شرکت پخش رنگ مهدلو یکی| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ الوان

لیست قیمت رنگ الوان به روز شده در تاریخ 1401/04/05قابل خرید از سایت و پخش| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت مهدرنگ پردیس

لیست قیمت مهدرنگ پردیس به‌روز شده در تاریخ 1401/02/01 شما میتونید با تماس با شرکت| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت اسپری رنگ نورآرا

لیست قیمت اسپری رنگ نورآرا به روز شده در تاریخ 1402/1/19از شرکت پخش رنگ مهدلو.| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ گل پخش

لیست قیمت رنگ گل پخش به روز شده در تاریخ 1400/08/1 شرکت پخش رنگ و| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ اطلس

لیست قیمت رنگ اطلس به روز شده در تاریخ 1400/02/20 شرکت اطلس از بزرگ ترین| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ
لیست قیمت رنگ هاویلوکس

لیست قیمت رنگ هاویلوکس به روز شده در تاریخ 99/11/27 توزیع در بازرگانی مهدلو .| مشاهده ادامه مطلب

مشاهده لیست قیمت رنگ

قیمت رنگ روغنی

رنگ روغنی انقلابی در صنعت رنگ به شمار میرفت و همچنان از رنگ روغن به عنوان یکی از بهترین رنگ‌ها یاد میشود. قیمت رنگ روغن بستگی به برند شرکت‌ها دارد و هر برندی با کیفیت‌های گوناگون قیمت رنگ روغنی خود را به بازار عرضه میکند و شما میتوانید خریداری کنید. از مزایای رنگ روغنی باید به موارد زیر اشاره کنیم که:

  • طول عمر بالا
  • کیفیت بالا
  • مقاومت دربرابر سرما و گرما
  • قیمت مناسب نسبت به برندهای متفاوت

پیش از اینکه قیمت رنگ روغنی را مورد بررسی قرار دهیم، ذکر این نکته لازم و ضروری است که رنگ ها با توجه به نوع، کارایی، کیفیت وهم چنین برند تولید کننده رنگ، از قیمت های مختلفی برخوردار است.  

این امر طبیعی است که برندهای شناخته شده قیمت بالاتری نسبت به دیگر برندها دارند. البته انتخاب نوع برند در میزان قیمت گذاری بسیار حائز اهمیت است.

از مزایای خاص این رنگ می توان به قابلیت شستشو، دوام و ماندگاری بالا و قابلیت پوشش دهی بالای رنگ روغنی اشاره نمود؛ همین امر سبب شده تا یکی از پر طرفدارترین رنگ های ساختمانی محسوب شود.

شما میتوانید از این نوع رنگ در خانه و در محیط پذیرایی استفاده کنید اما تنها ایراد این نوع رنگ را میتوان میزان بوی غلیظ در هنگام رنگ آمیزی اشاره کرد که میتواند آزار دهنده باشد.

پخش رنگ مهدلو

قیمت رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیکی از جمله رنگ هایی است که به نسبت دیگر رنگ ها قیمت مقرون به صرفه ای دارد و یک انتخاب مناسب محسوب می شود. از جمله مزایای این نوع از رنگ، قابلیت شسشتو، سرعت خشک شدن بالا، پوشش دهی خوب می باشد.

قیمت رنگ پلاستیکی به نسبت رنگ های روغنی کم تر است و در صورتی که قیمت یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب رنگ باشد، این رنگ بسیار مناسب است.

رنگ پلاستیک یکی از انواع رنگ بر پایه آب هستند. در واقع اگر شنیدید رنگ پایه آب بدانید که رنگ پلاستیکی میتواند نوعی رنگ بر پایه آب باشد. این نوع رنگ پیشرفت زیادی در کیفیت داشته و توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود بکشاند. برای دریافت قیمت رنگ پلاستیکی نیز شما میتوانید با پخش رنگ مهدلو در تماس باشید تا بتوانید به بهترین قیمت رنگ پلاستیک را خریداری کنید.

پخش رنگ مهدلو

قیمت رنگ اکریلیک

این نوع رنگ به دلیل درخشندگی بسیاری که دارد، برای نقاشی ساختمان ها بسیار پر کاربرد است. . قیمت رنگ اکریلیک نسبت به دیگر رنگ ها مقرون به صرفه است.

از جمله ویژگی ها و مزایای رنگ آکریلیک می توان به ماندگاری بالا، خشک شدن سریع، ضد رطوبت و سازگاری با محیط زیست اشاره نمود .

پخش رنگ مهدلو

قیمت رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی یکی از انواع رنگ صنعتی است که قابلیت استفاده بر روی انواع سطوح چوبی، فلزی و سیمانی را دارد. قیمت رنگ اپوکسی با توجه به مشخصات و نوع کاربردی که مد نظر می باشد، تعیین می گردد.

تولید و پخش رنگ مهدلو، رنگ اپوکسی را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت روانه بازار نموده است. این رنگ با توجه به کیفیت بالایی که دارد توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.

از جدیدترین قیمت رنگ تمامی برندهای ایرانی و خارجی با خبر شوید. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به صفحه قیمت روز رنگ در سایت مهدرنگ پردیس از آخرین قیمت‌های رنگ با خبر شوید و به راحتی خرید خود را ثبت کنید.

یکی از روش های زیبا سازی فضای اطراف از قبیل ساختمان، خانه، محل کار و.. رنگ است. انتخاب رنگ باید متناسب با سبک دکوراسیون و بنا باشد تا در زیبا سازی فضا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد. علاوه بر این موارد، قیمت رنگ نیز نقش مهمی در میزان سفارشات هنگام خرید ایفا می کند.

شرکت پخش رنگ مهدلو یکی از شرکت های معتبر در زمینه انواع رنگ می باشد که همواره توانسته با توجه به کیفیت بالایی که دارد، رضایت مشتریان را جلب نماید. تمام رنگ های تولید شده توسط این مجموعه علاوه بر پوشش دهی و ماندگاری بالا از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای نیز برخوردار است.

رنگ های ساختمانی یکی از پر استفاده ترین موارد برای زیبا سازی فضا هستند چرا که در هر فضای ساختمانی از این رنگ ها استفاده می شود.

آشنایی با نکات مهم قیمت رنگ ساختمانی

قیمت رنگ

با توجه به این امر که باید انتخاب رنگ متناسب با نیاز انجام گیرد و از آنجایی که برای فضای زیاد ساختمان، میزان رنگ بسیاری لازم است، بهتر است رنگی را انتخاب نمایید که کیفیت بالایی داشته باشد و در عین حال از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد.

قیمت رنگ با توجه به نوع و کیفیت آن تعیین می گردد. به عنوان نمونه رنگ های پلاستیکی ارزان ترین نوع رنگ موجود در بازار هستند اما دارای معایبی همچون دوام و ماندگاری پایین می باشند. در مقابل رنگ های آکریلیک با توجه به کیفیت بالا و اجرای آسان از لحاظ هزینه مناسب است. لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات راجع به انواع رنگ ها می توانید به مقاله رنگ های ساختمانی مراجعه نمایید.

سفارش انواع رنگ های ساختمانی با قیمت مناسب

در پروسه خرید رنگ ساختمانی ، پس از اینکه بررسی های لازم برای انتخاب نوع و جنس رنگ به پایان رسید، نوبت سفارش رنگ موردنظر بر اساس قیمت می باشد.

پخش رنگ مهدلو

پخش رنگ مهدلو به منظور راهنمایی و مشاوره برای انتخاب و سفارش بهترین و مناسب ترین نوع رنگ در کنار قیمت مقرون به صرفه اش در خدمت رسانی به شما عزیزان آمادگی دارد. از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. 

ارسال به سر تا سر ایران

شرکت پخش رنگ مهدلو با ناوگان حمل و نقل شخصی توانایی ارسال خریدهای شما را به استان‌های البرز، تهران و قزوین در یک روز را دارد اما اگر در استان‌های دیگری هستید جای نگرانی نیست چرا که پخش رنگ مهدلو طرف قرارداد با شرکت‌های حمل و نقل است و خریدهای شما را در اولین فرصت به دست شما عزیزان خواهد رساند.

پخش رنگ مهدلو