بهترین مارک ضد زنگ در ایران

فلزاتی مانند آهن وقتی که در یک محیطی مرطوب و یا اسیدی قرار می گیرند پس از مدتی کوتاه دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شوند. این نوع از آلیاژها به دلیل فرایند اکسیداسیون به سرعت دچار خوردگی می گردند و عملکرد و استحکام خود را از دست می دهند. به همین دلیل قبل از رنگ آمیزی و استفاده در سازه، بایستی با پوششی از ضد زنگ عایق شوند. استفاده از بهترین مارک ضد زنگ در ایران می تواند انواع سطوح فلزی را از اثرات مخرب در امان نگه دارد و طول عمر مفید آن ها را افزایش دهد.

تا وقتی که ساخت و ساز وجود داشته باشد، بازار استفاده از ضد زنگ هم داغ است. این مصرف بالا موجب شده تا برندهای مختلفی از این محصول در بازار کشورمان موجود باشند. برخی، از آن سوی مرزها وارد کشورمان می شوند و برخی نیز محصولات شرکت های داخلی هستند. از آنجایی که بسیاری مایل به استفاده از برندهای داخلی هستند در این مطلب قصد داریم که بهترین برند ضد زنگ در ایران را به شما معرفی نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تا انتها با ما همراه شوید.

ویژگی های ضد زنگ عالی

ویژگی ضدزنگ خوب

در شرایط آب و هوایی معتدل و مناطقی مانند شمال کشور که همواره با بارش باران مواجه اند، برای محافظت از تاسیسات، اسکلت های فلزی، درب و پنجره و سایر سطوح فلزی از ضد زنگ استفاده می شود. این نوع پوشش ها با برخورداری از یکسری ویژگی و قابلیت، به شیوه ای موثر از سطوح فلزی در برابر پوسیدگی و خوردگی محافظت می کنند. از مهمترین ویژگی یک ضد زنگ خوب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • چسبندگی بسیار خوب
 • قدرت پوشش دهی فوق العاده
 • دوام و پایداری بالا
 • مقاومت بالا در برابر شرایط جوی به خصوص نور خورشید
 • زمان خشک شدن مناسب
 • کاربری آسان

مشاهده لیست قیمت تمامی رنگ‌ها: قیمت رنگ

از ویژگی خوب بهترین مارک ضد زنگ در ایران، زمان خشک شدن مناسب آن می باشد. ضد زنگ های روغنی موجود در بازار بر اساس دمای استاندارد محیط، معمولا پس از 45 دقیقه به صورت سطحی و 18 ساعت به طور عمقی خشک می شوند. ضد زنگ خریداری شده باید از مقاومت بالایی در برابر نور خورشید برخوردار باشد. از آنجایی که غالبا سطوح فلزی در معرض نور خورشید قرار دارند، ضد زنگ مورد استفاده از نظر ترکیبات باید به گونه ای فرموله گردد که بتواند دوام و پایداری بالایی در برابر عوامل محیطی به خصوص نور خورشید داشته باشد و به آسانی دچار پوسته پوسته نگردد.

برندهای معروف ضد زنگ در ایران  

ضد زنگ های تولید شده، بر پایه الکید رزین هستند تا بتوانند به عنوان عایقی مناسب از پوسیدگی و خوردگی فلز در برابر رطوبت، باران های اسیدی، نور خورشید و … محافظت نمایند. با توجه به کاربردی و ضروری بودن این نوع از محصولات، شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت می کنند. بنابراین امروزه شاهد برندهای زیادی از ضد زنگ در بازار هستیم. در لیست زیر انواع ضد زنگ از شرکت های مختلفی موجود است که شما بر حسب نیاز می توانید پرفروش ترین گزینه که در واقع بهترین برند ضد زنگ در ایران است را برای استفاده خریداری نمایید:

ضدزنگ ایرانی
 • ضد زنگ کریوند
 • ضد زنگ مهد رنگ پردیس
 • ضد زنگ ماندگار صبا شیمی
 • ضد زنگ اطلس
 • ضد زنگ رامین
 • ضد زنگ پارس مهام
 • ضد زنگ سرخه

بهترین مارک ضد زنگ در ایران

همان طور که اشاره نمودیم برندهای زیادی از ضد زنگ در بازار موجود اند که به عنوان پوششی برای جلوگیری از پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی مورد استفاده قرار می گیرند. از بهترین مارک ضد زنگ در ایران می توان اشاره ای به مهد رنگ پردیس نمود. ضد زنگ‌های این برند به دو صورت روغنی و آلکیدی تولید می شوند. هر کدام از این ضد رنگ‌ها با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارند برای کاربری‌های متفاوتی هم به کار می روند.

ضدزنگ مهدرنگ پردیس

ضد زنگ روغنی مهد رنگ، برای استفاده باید با یک حلالی همچون تینر رقیق سازی گردد. این نوع ضد زنگ به دلیل پوشش دهی خارق العاده کاربردی صنعتی نیز دارد. از رنگ آلکیدی هم بدون نیاز به حلالی خاص می توان برای موارد خانگی همچون انواع درب و پنجره استفاده نمود. این نوع از ضد زنگ ها می توانند به طور چشمگیری از سطوح فلزی در برابر خوردگی های شدید و متوسط محافظت نمایند. ضد زنگ مهد رنگ به دلیل برخورداری از قابلیت و ویژگی هایی که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم نمود، به طور چشمگیری سطوح فلزی را در برابر پوسیدگی در امان نگه می دارد.  

چرا ضد زنگ مهد رنگ

به عقیده بسیاری از مشتریان و آن هایی که سال هاست در زمینه رنگ آمیزی فعالیت دارند، بهترین مارک ضد زنگ در ایران، برند مهد رنگ است. دلیل این سطح رضایت را هم می توان در ویژگی و قابلیت های این محصول جستجو نمود. محصولات تولید شده شرکت مهد رنگ، از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند به گونه ای که استفاده نمودن از آن ها بر روی انواع سطوح فلزی، طول عمر مفید سازه ها را به طور قابل توجهی افزایش می دهند.

ضد زنگ مهدرنگ پردیس

ضد زنگ مهد رنگ پردیس به دلیل فرمولاسیون ویژه ای که دارد علاوه بر کاربری خانگی و ساختمانی، در مصارف صنعتی به عنوان پوششی مناسب برای تاسیسات پتروشیمی ها و پالایشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ضد زنگ های تولید شده در این شرکت با تمامی شرایط آب و هوایی سازگار هستند و از مقاوت بالایی در برابر شرایط جوی برخوردار می باشند. پوشش دهی و چسبندگی مناسب موجب شده تا سازه های فلزی سال های زیادی بدون پوسیدگی و خوردگی بتواند در برابر رطوبت دوام بیاورند.

ضد زنگ مهدرنگ

جمع بندي

موثرترین روش برای بالا بردن مقاومت سازه های فلزی در برابر پوسیدگی و خوردگی، استفاده از ضد زنگ می باشد. امروزه برندهای زیادی از ضد زنگ در بازار موجود اند که مهد رنگ پردیس را می توان به عنوان بهترین مارک ضد زنگ در ایران معرفی نمود. چرا که از کیفیت، مقاومت، چسبندگی و پوششی دهی بالایی برخوردار است. برای خرید ضد زنگ از شرکت مهد رنگ پردیس می توانید از طریق شماره تلفن های موجود با کارشناسان فروش ارتباط برقرار نمایید.

در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل در مورد بهترین مارک ضدزنگ در ایران صحت کنیم. البته برندهای مطرح بسیاری وجود دارد که میتوان گفت بهترین برند ضدزنگ هستند اما مقاله‌ای که نوشته شده با توجه به تجربه کاربران و قیمت و کیفیت محصولات جمع شده و به عنوان بهترین مارک ضد زنگ به شما عزیزان معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پخش رنگ مهدلو
ارسال