انواع رنگ استخری

رنگ‌های استخری یکی از خاص‌ترین تولیدات صنایع رنگی است که به دلیل تنوع بسیار و طیف‌های رنگی متنوعی که دارد، گزینه‌ای مناسب برای رنگ آمیزی استخرها محسوب می‌گردد. انواع رنگ استخری همانند عایق عمل می‌کند و تمام ویژگی‌های یک عایق را دارا می‌باشد. رنگ استخری ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاصی دارد که در این مقاله از وب سایت مهد رنگ به ذکر کامل انواع رنگ استخری می‌پردازیم.

رنگ استخری

 رنگ استخری

رنگ استخری یکی از انواع رنگ صنعتی است که همانطور که ذکر نمودیم درواقع نوعی عایق ویژه استخر می‌باشد. باتوجه به شرایط استخر، رنگ استخری باید از ویژگی‌های ضد رطوبت، ضد آب و ضد جلبک برخوردار باشد. مجموع این موارد سبب می‌شود تا سلامتی انسان به خطر نیفتد. رنگ استخری از تنوع بسیار زیادی برخوردار است.

رنگ استخری دارای ویژگی‌هایی است که برای رنگ آمیزی استخر، حوض، مخزن آب، مخزن کشاورزی، استخرهای ورزشی و.. دارای کاربرد فراوانی است. از میان تنوع بالای رنگ‌های استخری، پرفروش‌ترین رنگ‌ها، آبی و سفید است که همواره مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.

انواع رنگ استخری

رنگ استخری انواع مختلفی دارند و هر یک از ویژگی‌های خاصی نیز برخوردار می‌باشند که این ویژگی‌ها تاثیر مستقیمی در نوع عملکرد آن‌ها خواهد داشت.

رنگ استخری پایه آب

در فرآیند این نوع از رنگ، از مواد شیمیایی استفاده نشده است از این رو بهترین گزینه برای مخازن آب محسوب می‌گردد.

رنگ استخری پایه حلال

رنگ استخری پایه حلال را می‌توان به عنوان بهترین گزینه برای استخرهای سیمانی و فلزی در نظر گرفت. از جمله ویژگی‌های این رنگ‌ها می‌توان به عایق در برابر آب، ضد جلبک و پوشاننده ترک‌های روی سطوح اشاره نمود.

رنگ استخری آکریلیکی، اقتصادی و به صرفه

رنگ استخر اکریلیک یکی از انواع رنگ‌های استخری است که از اقتصادی‌ترین و به صرفه‌ترین رنگ‌ها برای استفاده در استخر به شمار می‌آید. این نوع از رنگ، برای استخرهای کم عمق گزینه مناسبی است.  این نوع از رنگ استخری دارای دو نوع پایه آب و پایه حلال است که برحسب سلیقه و شرایط انتخاب می‌گردد.

شایان ذکر است که رنگ اکریلیک برای سطوح بتن و سیمانی بسیار مناسب است و هنگام اجرا لازم است سطح مدنظر کاملا خشک باشد.

رنگ استخری پلیمری، رنگ بسیار مقاوم

در تولید رنگ استخری پلیمری از سیمان پلیمری استفاده شده است. این نوع از رنگ بر روی انواع سطوح سیمانی، بتنی و فلزی بسیار مناسب است. از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به انعطاف بالا و مقاومت زیاد اشاره نمود.

رنگ استخری اپوکسی، مناسب برای آب بندی استخر

از جمله ویژگی‌های رنگ استخری اپوکسی می‌توان به سریع خشک شدن آن اشاره نمود بنابراین در زمان صرفه جویی می‌گردد. این رنگ در برابر مایعات و انواع فشارهای هیدرولیکی دارای مقاومت بالایی است.

رنگ استخری اپوکسی سطح مدنظر را به طور کامل آب بندی می‌نماید و برای سطوح سیمانی، بتنی و .. بسیار مناسب می‌باشد. احتمال کمترین نشتی در این نوع از رنگ وجود ندارد در نتیجه به عنوان بهترین متریال برای آب بندی استخر معرفی می‌گردد.

رنگ استخری نانو، پرطرفدارترین رنگ استخری

رنگ نانو به دلیل اینکه روش استفاده بسیار آسانی دارد، از جمله رنگ‌های پرفروش و پرطرفدار است. از آنجایی که این رنگ، برپایه نانو تولید می‌گردد، بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارد و آسیبی به آن نمی‌رساند. از رنگ استخری نانو در تمامی شرایط آب و هوایی می‌توان استفاده نمود.

قیمت انواع رنگ استخری

قیمت رنگ استخری براساس عواملی همچون نوع رنگ، جنس رنگ، کیفیت رنگ، میزان مصرف رنگ و.. تعیین می‌گردد. برای دریافت اطلاعات راجع به قیمت انواع رنگ و یا مشاوره، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان تماس بگیرید.

انتخاب بهترین رنگ استخری

انتخاب بهترین رنگ استخری بستگی به شرایطی همچون شرایط آب و هوایی، مصالح به کار رفته در استخر، میزان بودجه و.. خواهد داشت. هر یک از انواع رنگ استخری که بیان نمودیم برحسب شرایط و زمان بندی شما بهترین رنگ استخری محسوب می‌گردد. بهترین رنگ‌های استخری را می‌توانید با بهترین سطح کیفیت و مناسب‌ترین قیمت از مجموعه مهد رنگ دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پخش رنگ مهدلو
ارسال