بهترین رنگ استخری ایرانی

رنگ استخری یکی از منحصر به فردترین محصولات تولید رنگ محسوب می شود که دارای انواع مختلف با مشخصات و ویژگی های خاصی می باشد. طیف های رنگی متعددی برای رنگ کردن انواع استخرها، حوض های پرورش آبزیان و یا مخازن آب وجود دارد که افراد با توجه به نوع کاربری و نوع نیاز انتخاب و سپس خریداری می نمایند.

 با توجه به اینکه رنگ های استخری عموما ضد آب و ضد جلبک هستند بنابراین عایق قدرتمندی در مقابل رطوبت و خزه می باشند. از جمله دیگر خصوصیات رنگ های استخری خاصیت بهداشتی بودن آن ها است به نحوی که استفاده از این گونه رنگ ها هیچ گونه آلودگی وارد آب استخر نمی کنند.

رنگ استخری

تنوع در رنگ استخری به قدری بالا است که انتخاب را با دشواری مواجه می کند. در هنگام انتخاب بهترین رنگ استخری ایرانی، نکاتی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است و لازم است با علم به این نکات، خرید خود را انجام دهیم.

شرکت مهد رنگ به عنوان تولید کننده انواع رنگ های استخری همواره بر آن بوده تا بهترین و با کیفیت ترین رنگ‌های استخری در ایران را تولید و سپس با قیمت بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه نماید همچنین در این مقاله از مهدرنگ پردیس به عنوان یکی از بهترین رنگ استخری ایرانی یاد میشود.

رنگ استخری

اطلاعاتی در مورد رنگ استخری

رنگ استخری نوعی عایق مخصوص برای استخر به شمار می رود که شرایط اقلیمی و آب و هوایی ، اندازه حجم آب استخر، ارتفاع و طول و عرض استخر نقش تعیین کننده ای در انتخاب رنگ استخری مورد نظر خواهد داشت.

بهترین رنگ استخری ایرانی غالبا دارای مقاومت بالا و رزین آب بندی می باشند. لازم به ذکر است که هر استخری با توجه به نحوه ساخت و متریال کار، روش عایق کاری منحصر به فرد خاص خود را دارد.

مشخصات رنگ استخری مناسب

 1. سازش رنگ با رقیق ‌کننده
 2. خم‌ پذیری
 3. عدم تبله شدن رنگ
 4. مقاومت استخری روی سطوح سیمانی داخل آب
 5. مقاومت رنگ در مقابل مواد پاک ‌کننده
 6. عدم ترک برداشتن سطحی رنگ
 7. مطابقت با استاندارد

انواع رنگ استخری

رنگ استخری نانو را می توان بهترین رنگ استخری ایرانی دانست چرا که این سبک رنگ نسبت به رنگ های معمولی دارای کیفیت بیشتری هستند. قابلیت انعطاف پذیری و کشسانی از دیگر مشخصات جذاب این رنگ می باشد.

 • رنگ استخری ضد جلبک

رنگ استخری ضد جلبک نوعی از رنگ است و بهترین انتخاب در مکان هایی که رطوبت بسیاری دارد می باشد چرا که از ماندگاری بالایی برخوردار است.

 • رنگ استخری آکریلیک پایه آب

رنگ استخری پایه آب بسیار بهداشتی است و به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی بهترین رنگ برای محصولات کشاورزی و مخازن آب می باشد. رنگ اکریلیک به عنوان بهترین رنگ استخری برای مصارف کم هزینه شناخته می‌شود.

 • رنگ استخری پلیمری

رنگ استخری پلیمری بهترین مواد را برای آب بندی و عایق دارا است و به دلیل غلظت بالایی که دارد مانع نفوذ آب می گردد به همین دلیل بهترین رنگ استخری برای پوشش و عایق کاری سطح استخر است.

 • رنگ استخری اپوکسی

رنگ استخری پایه اپوکسی برای استخرهای با عمق بالا و بر روی سطوح سیمانی و فلزی بسیار مناسب است. این رنگ بهترین رنگ استخری است برای زمانی که زمان کافی برای رنگ زدن سطح استخر خود نداشته باشید.

 • رنگ استخری پایه حلال

این محصول رنگی بر پایه رزین‌های حلال هست که نسبت به نوع پایه آب خود از چسبندگی و مقاومت بالایی برخوردار است. رنگ استخری پایه حلال بهترین رنگ استخری و انتخابی مناسب برای استخرهای سطوح سیمانی و فلزی است.

رنگ مناسب برای استخر چه رنگی است؟

رنگ استخری, بهترین رنگ استخری ایرانی

بهتر است در درجه اول انتخاب و یا خرید رنگ استخری به میزان پوشش دهی رنگ مد نظر توجه ویژه ای شود. توجه به میزان پوشش دهی، زمان خشک شدن و میزان مقاومت رنگ ، سبب می شود تا از بابت آب بندی وعایق شدن استخر خیال مان راحت شود.

محافظت از کف استخر و دیواره ها یکی از مواردی است که در راستای نگهداری و طول عمر بیشتر استخرها انجام می گیرد. این امر از طریق استفاده از رنگ های مناسب استخری انجام می شود که همان طور که اشاره نمودیم هر یک از این انواع رنگ ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. 

بهترین رنگ استخری ایرانی کدام رنگ است؟

از مواردی که در انتخاب بهترین رنگ استخری ایرانی باید مورد توجه قرار گیرد، توجه به نحوه ساخت و روش عایق کاری استخر است که بر اساس نوع کاربری و سلیقه افراد، متفاوت و خاص می باشد. برای مثال در استخرهایی که با بتن ساخته می شوند رنگ استخری آکریلیکی گزینه مناسبی برای رنگ آمیزی نیست.

بهترین رنگ استخری ایرانی را با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که برشمردیم می توان انتخاب نمود. لازم به ذکر است که شرکت مهد رنگ تولید کننده بهترین رنگ های استخری ایرانی می باشد. شما می توانید بهترین رنگ های استخری را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت مهد رنگ خریداری و دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پخش رنگ مهدلو
ارسال